VÁNOČNÍ STROMEČEK II.

SUPER NOVINKA !

Chcete designový, originální a zároveň kvalitní kousek do vašeho domova či obchodu? Zajímavý kousek, který rozzáří Vaše bydlení? Přejete si i Vy originální jedinečnou dekoraci, která Vám vydrží po celé generace? Stromeček Vám udělá parádu nejen doma u krbu, ale zaručeně zapadne i na Váš balkón či zahrádku! ❄️☃️. Díky povrchové úpravě je vhodný i do vlhkého prostředí!

O produktu:

Rozměry: š 680, v: 1630 mm

Barva: černá (povrchová úprava komaxit)

Svařováno! VYROBENO V ČR!

2 990,00 Kč
Please select variants first

STOJAN NA DŘEVO

Přejete si i vy kvalitní, designový a hlavně pevný stojan ke krbu či venkovnímu ohništi? Hodí se na chalupu, moderního, rustikálního i romantického interiéru.  Rozměry: š  400 x v 900 x d 300 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Kvalitní kovová konstrukce svařována, vyrobena v ČR! 

3 980,00 Kč

STOJAN NA RUČNÍKY

Snad každý z nás řeší otázku, kam s ručníky tak, aby jejich umístění bylo hezké a zároveň praktické!   Našli jsme odpověď! Přehoďte je přes praktický držák, který je navíc samostojný! Nemusíte nic vrtat a ničit si tak obložení Vaší koupelny. Odkládací stojan na ručníky je vhodný do koupelny a to díky kvalitní povrchové úpravě komaxit. Rozměry:  250 x 1000 x 800 mm Barva: bílá / černá (povrchová úprava komaxit) Konstrukce svařována. Vyrobeno v ČR. 

3 490,00 Kč

VÁNOČNÍ STROMEČEK II.

Chcete designový, originální a zároveň kvalitní kousek do vašeho domova či obchodu? Zajímavý kousek, který rozzáří Vaše bydlení? Přejete si i Vy originální jedinečnou dekoraci, která Vám vydrží po celé generace ? Stromeček Vám udělá parádu nejen doma u krbu, ale zaručeně zapadne i na Váš balkón či zahrádku! ❄️☃️. Díky povrchové úpravě je vhodný i do vlhkého prostředí! O produktu: Rozměry: š 680, v: 1630 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Svařováno! VYROBENO V ČR!

2 990,00 Kč

VÁNOČNÍ STROMEČEK

Chcete designový, originální a zároveň kvalitní kousek do vašeho domova či obchodu? Zajímavý kousek, který rozzáří Vaše bydlení? Přejete si i Vy originální jedinečnou dekoraci, která Vám vydrží po celé generace ? Stromeček Vám udělá parádu nejen doma u krbu, ale zaručeně zapadne i na Váš balkón či zahrádku! ❄️☃️. Díky povrchové úpravě je vhodný i do vlhkého prostředí!  O produktu: Rozměry:  š 655,  v: 1670 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Svařováno!   VYROBENO V ČR!

2 980,00 Kč 3 490,00 Kč

STOJAN NEW CLASSIC

Stylový způsob jak se oblékat? Co tak nachystat si outfit za pomocí našeho designového stojanu? Připravte si svůj dokonalý outfit nadčasovým způsobem za pomocí stojanu na oblečení NEW CLASSIC! Najít si svůj osobitý styl, zkombinovat jej, obléknout se! Ručíme za to, že zazáří ve Vaší šatně, ložnici či předsíni!  Rozměry: délka: 1400, šířka: 530, výška: 1370 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: ocel  Vyrobeno v České republice! 

4 990,00 Kč

BOTNÍK

Dopřejte pohodlí svým botám s botníkem! Ideální řešení, aby se Vám boty nepotulovaly po celé domácnosti, ale zůstaly pěkně organizované v předsíni. Rozměry:  š:  800 x v:  400 x d: 300 mm Barva: černá komaxit Konstrukce svařována, vyrobeno v v ČR.

4 990,00 Kč