JÍDELNÍ STŮL WOODEN

Chcete designový, originální a zároveň kvalitní kousek nábytku do vašeho domova či obchodu? Zajímavý kousek nábytku, který rozzáří Vaše bydlení?Sháníte produkt, kvůli kterému si nebudete muset odříkat teplé večeře a přitom budete mít nábytek, který vám vydrží celé generace! Jedná se o ideální nápadité řešení! A POZOR! Naše produkty se hodí opravdu do každého interiéru!

O produktu:

Kovová svařovaná podnož jídelního stolu. Tento jídelní stůl je vhodný nejen do interiérů, ale i exteriérů, venkovních zahrad, pergol či altánků. Díky povrchové úpravě kovové konstrukce podnože komaxitem, je odolný vůči vodě i vlhkosti.

Rozměry: š: 90, d: 180, v: 750 cm.

Barva: černá komaxit

Dřevo: dub masiv

24 980,00 Kč

ODKLÁDACÍ ŠTENDR EXCLUSIVE

Jak si doma jednoduše vybavit předsíň? Bude Vám k tomu stačit jedna věc, náš dokonale praktický štendr Exclusive!  Navrhli jsme ho tak, aby splnil vysoké nároky na odkládací prostor, exkluzivní místo na kabáty, bundy, boty, kabelky, čepice, šály, rukavice! Rozzáří Vám šatnu a každá návštěva ho bude závidět! Díky jednoduchému designu, kvalitnímu materiálu a bytelnosti konstrukce skvěle zapadne do Vašeho domova!  Barva: černá (povrchová úprava komaxit)   Materiál : ocel   Rozměry: délka: 1000, šířka: 500, výška: 1800 mm  Jedná se o český nábytek vyráběný a navrhovaný ve Zlíně.

14 980,00 Kč

STOLEK BROOKLYN

Při výrobě konferenčního stolu nás inspirovaly Brooklynské ulice, které mají přesné linie, jako jeho kovová konstrukce. Dvě praktické odkládací police nabízí šikovný prostor na ukládání novin, telefonu s notebookem nebo na všechny ty dobroty, které se na stůl nevejdou!   Náš stolek zapadne do každé domácnosti a pro svůj nadčasový design a bytelnost kovu s vámi vydrží i desítky let! A to už posuďte sami! Jedná se o český, ručně vyráběný nábytek ve Zlíně.  Barva: černá (povrchová úprava komaxit)  Rozměry: výška: 370 mm Materiál: na povrch stolu dřevo - dekor dub, podnož stolu svařována Ručně vyráběno a designováno ve Zlíně.

Cena od 11 980,00 Kč

KONFERENČNÍ STOLEK GATSBY

Krása je v detailech. Proto náš ručně vyráběný stolek Twin zapadne do každého interiéru a udá styl vašemu domovu. Klademe důraz na každý detail ve spojení s jeho bytelnou industriální konstrukcí. To posuďte sami!  Jedná se o český, ručně vyráběný nábytek ve Zlíně.  Rozměry: průměr: 580, výška: 320 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: na povrch stolu dřevo - dekor dub, podnož stolu svařována

7 980,00 Kč

LAVICE BERGAMO

Na počest italskému Bergamu jsme tak pojmenovali náš nový produkt!  Designový, minimalistický a zároveň kvalitní lavici z kolekce Bergamo. Jedná se o dokonalý kousek nábytku, který vám vydrží celé generace! A POZOR! Tento produkt se opravdu hodí do každého interiéru! Je vhodná nejen do interiérů, ale i exteriérů, venkovních zahrad, pergol, altánků či do komerčních prostor. Díky povrchové úpravě kovové podnože komaxitem, je odolný vůči vodě i vlhkosti. Rozměry: šířka: 310, délka: 1340, výška: 480 mm Barva: černá Materiál: plech, konstrukce svařována

6 980,00 Kč

JÍDELNÍ STŮL BERGAMO

Stůl je základ. Máme pro Vás takový, který vám vydrží celé generace! Díky neutrálním tónům rozzáří každou jídelnu a zapadne tak do jakéhokoliv interiéru.  Keramická dlažba je rektifikovaná, odolná vůči poškrábání, můžete na ní krájet řepu nebo položit horký hrnec a vůbec se neomezovat! Materiál který se často používá na kuchyňské linky je dokonalou volbou nejen pro rodiny s dětmi. Naším dodavatelem keramiky z Itálie je studio Artex .  Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: na povrchu stolu keramická dlažba, struktura beton, ocelová konstrukce svařována Vyrobeno a designováno ve Zlíně.

Cena od 13 998,00 Kč

KONFERENČNÍ STŮL KUBE

Chcete designový, originální a zároveň kvalitní kousek nábytku,  který rozzáří Vaše bydlení a vydrží Vám celé generace?  Tento konferenční stoleček je vhodný nejen do interiérů, ale i exteriérů , venkovních zahrad, pergol či altánků!  Rozměry:  výška: 450 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: na povrch stolu použita keramická dlažba, struktura betonu, podnož stolu svařována

Cena od 6 980,00 Kč

TV STŮL KUBE

Nemůžeme Vám pomoct najít ovladač, ale najdeme Vám místo, kam si ho můžete dát!  Elegantní design televizního stolu, ve kterém se Vám schová Playstation, satelit, ovladače... Rozměry: šířka: 470, délka: 1400, výška: 360 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál:  Dřevo Eger, černá Vyrobeno a designováno ve Zlíně. 

14 980,00 Kč

STOLEK TOWER BRIDGE

Kvalitní, praktický a zároveň stylový odkládací stolek , dostal jméno po londýnském mostě v srdci Londýna, T ower Bridge . Vnese do vašeho interiéru nadčasovost .  Díky jednoduchému designu, kvalitnímu materiálu a bytelnosti konstrukcí našich produktů s Vámi zůstane náš nábytek po celé generace! Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: ocel Rozměry:  šířka: 250, výška: 650, délka: 900 mm  Jedná se o český nábytek vyráběný ve Zlíně.

4 980,00 Kč

ODKLÁDACÍ STOLEK NEW YORK

Ať už ho použijete jako plochu pro dekoraci nebo květinový stojan, bude tento produkt přinášet do všech místností styl. Je velmi nadčasový a s jeho jednoduchým designem se skvěle se hodí do každého domova! Perfektně splňuje svůj účel jako odkládací místo pro všechno potřebné i nepotřebné!   Rozměry: šířka: 250, délka: 250, výška: 700 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál:  plech, konstrukce svařována Vyrobeno v ČR!

3 980,00 Kč

JÍDELNÍ STŮL WOODEN II

Náš moderní jídelní stůl WOODEN dokonale prozáří Váš domov. Elegantně pevná podnož zaujme svou masivní konstrukcí, neutrální odstín desky stolu skvěle sladíte s ostatním nábytkem. Tento ručně vyráběný stůl upoutá pozornost každé návštěvy! Jedná se o český, ručně vyrobený nábytek ve Zlíně. Rozměry:  výška: 750 mm Barva: černá komaxit Dřevo:  dekor Dub, konstrukce svařována.  Vyrobeno a designováno ve Zlíně.  

Cena od 18 980,00 Kč

POHOVKA SUNSOFA

Tato designová sedací souprava zazáří na každé terase či balkóně. Při navrhování jsme kladli důraz na každý detail, precizní zpracování, kvalitní  konstrukci a v kombinaci s pohodlným polstrováním bude tato sedačka dokonalou volbou! A co hlavně, návštěvě se od Vás nebude chtít vstávat!  Dokonalé posezení na terase či balkóně!  Náš nábytek je vhodný pro venkovní i vnitřní prostory.  Rozměry: š 600 x v 500 x d 2000 mm Materiál: ocelová konstrukce / polstrování Vyráběno, designováno ve Zlíně. 

25 998,00 Kč

KONFERENČNÍ STŮL HOME

Tento stoleček bude překrásným, industriálně laděným doplňkem, který váš obývací pokoj promění v místo jako vystřižené z časopisu o bydlení.  Jednoduchý design stolečku dá Vašemu bydlení styl a zůstane s Vámi po celé generace! Rozměry : výška: 460 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál:   dekor dub, konstrukce svařována Vyrobeno v ČR!

Cena od 9 498,00 Kč

KONFERENČNÍ STŮL WOODEN

Chcete designový, originální a zároveň kvalitní kousek nábytku do vašeho domova? Máme pro Vás dokonalý kousek, co rozzáří Vaše bydlení! Krása je v detailech, proto jsme při navrhování dbali na každý detail. Konferenční stolek Wooden je navrhovaný tak, aby dokázal zapadnout do každého interiéru! Díky své bytelné konstrukci a povrchové úpravě s Vámi vydrží náš stolek celé generace! Tento kousek rozzářil i apartmá krásné Miss Michaele Habáňové!  Rozměry:  výška: 450 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: dekor  Dub, Kov (konstrukce svařována) Jedná se o český ručně vyráběný nábytek ve Zlíně.

Cena od 14 980,00 Kč

STŮL KUBE MINI

Stoleček KUBE MINI zaujme především minimalistickým stylem, proto je ideální volbou do každého interiéru. Díky své praktické výšce lze přisunout k pohovce, křeslu, či posteli.  Rozměry: šířka: 400, délka: 400, výška: 400 mm Barva:  (povrchová úprava komaxit) Materiál: na povrch stolu plech, konstrukce svařována Vyrobeno v ČR.

4 980,00 Kč

NOČNÍ STOLEČEK MONTREAL

Jednoduchost a čistota designu   elegantního  stolečku nadchne snad všechny obdivovatele moderního stylu. Tento typ nábytku výborně doplní jak moderní interiéry, tak vytvoří zajímavý kontrast s klasickými prvky vašeho domova. Rozměry: 300 x 300 x 450 mm  Barva: černý mat - komaxit Materiál : plech, konstrukce svařována Jedná se o produkt vyráběný v České republice

2 980,00 Kč

POSTEL MONTREAL

Kovová postel s elegantními křivkami, stabilní a odolná konstrukce, provedení v černém matu se snadno kombinuje s nejrůznějšími druhy interiérových doplňků. Rošt je součástí postele. Rozměry:   výška: 300 mm Barva: černý mat (povrchová úprava komaxit) K posteli je možné dokoupit noční stolečky, které naleznete také na našem e-shopu.  K naší posteli doporučujeme matrace z obchodu: Levnematrace.eu  ! 

Cena od 19 980,00 Kč