ODKLÁDACÍ STOLEK LOFT

AKČNÍ CENA!

Elegantní stolek poslouží ráno na kávu, přes den na práci a večer na flašku, teda skleničku prosecca! Kousek nábytku, co dokonale doplní Váš domov! Tak kvalitní nábytek doma ještě nemáte! Za to Vám ručíme!

Rozměry: 300 x 300 x 450 mm 

Barva: černý mat - komaxit

Materiál: ocelová konstrukce svařována

Využijte akční zaváděcí ceny! 

Jedná se o český nábytek vyráběný a designovaný ve Zlíně.

4 980,00 Kč

OMRKNĚTE NAŠE DALŠÍ PRODUKTY, CO ROZZÁŘÍ VÁŠ DOMOV!

KONFERENČNÍ STŮL HOME II.

KONFERENČNÍ STŮL HOME Tento stoleček bude překrásným, industriálně laděným doplňkem, který váš obývací pokoj promění v místo jako vystřižené z časopisu o bydlení. Jednoduchý design stolečku dá Vašemu bydlení styl a zůstane s Vámi po celé generace! Rozměry : výška: 460 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: dekor dub, konstrukce svařována Vyrobeno v ČR!

12 980,00 Kč

STOLEČKY ALASKA

Stolečky ALASKA zaujme především minimalistickým stylem, proto je ideální volbou do každého interiéru. Díky své praktické výšce lze přisunout k pohovce, křeslu, či posteli. V setu se dají zasunout do sebe.  Barva: (povrchová úprava komaxit) Materiál: na povrch stolu plech, konstrukce svařována Vyrobeno v ČR.

Cena od 3 980,00 Kč

BRICK

Designový a kvalitní kousek nábytku, který rozzáří Vaše bydlení. Tento konferenční stoleček je vhodný nejen do interiérů, ale i exteriérů!  Rozměry : výška: 330 mm  Barva : černá (povrchová úprava komaxit)

Cena od 8 980,00 Kč

STOLEK BROOKLYN

Při výrobě konferenčního stolu nás inspirovaly Brooklynské ulice, které mají přesné linie, jako jeho kovová konstrukce. Dvě praktické odkládací police nabízí šikovný prostor na ukládání novin, telefonu s notebookem nebo na všechny ty dobroty, které se na stůl nevejdou!   Náš stolek zapadne do každé domácnosti a pro svůj nadčasový design a bytelnost kovu s vámi vydrží i desítky let! A to už posuďte sami! Jedná se o český, ručně vyráběný nábytek ve Zlíně.  Barva: černá (povrchová úprava komaxit)  Rozměry: výška: 370 mm Materiál: na povrch stolu dřevo - dekor dub, podnož stolu svařována Ručně vyráběno a designováno ve Zlíně.

Cena od 11 980,00 Kč

KONFERENČNÍ STŮL WOODEN

Chcete designový, originální a zároveň kvalitní kousek nábytku do vašeho domova? Máme pro Vás dokonalý kousek, co rozzáří Vaše bydlení! Krása je v detailech, proto jsme při navrhování dbali na každý detail. Konferenční stolek Wooden je navrhovaný tak, aby dokázal zapadnout do každého interiéru! Díky své bytelné konstrukci a povrchové úpravě s Vámi vydrží náš stolek celé generace! Tento kousek rozzářil i apartmá krásné Miss Michaele Habáňové!  Rozměry:  výška: 450 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: dekor  Dub, Kov (konstrukce svařována) Jedná se o český ručně vyráběný nábytek ve Zlíně.

Cena od 14 980,00 Kč

KONFERENČNÍ STOLEK GATSBY

Krása je v detailech. Proto náš ručně vyráběný stolek Twin zapadne do každého interiéru a udá styl vašemu domovu. Klademe důraz na každý detail ve spojení s jeho bytelnou industriální konstrukcí. To posuďte sami!  Jedná se o český, ručně vyráběný nábytek ve Zlíně.  Rozměry: průměr: 580, výška: 320 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: na povrch stolu dřevo - dekor dub, podnož stolu svařována

7 980,00 Kč

KONFERENČNÍ STŮL HOME

Tento stoleček bude překrásným, industriálně laděným doplňkem, který váš obývací pokoj promění v místo jako vystřižené z časopisu o bydlení.  Jednoduchý design stolečku dá Vašemu bydlení styl a zůstane s Vámi po celé generace! Rozměry : výška: 460 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál:   dekor dub, konstrukce svařována Vyrobeno v ČR!

Cena od 9 498,00 Kč

KONFERENČNÍ STŮL KUBE

Chcete designový, originální a zároveň kvalitní kousek nábytku,  který rozzáří Vaše bydlení a vydrží Vám celé generace?  Tento konferenční stoleček je vhodný nejen do interiérů, ale i exteriérů , venkovních zahrad, pergol či altánků!  Rozměry:  výška: 450 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: na povrch stolu použita keramická dlažba, struktura betonu, podnož stolu svařována

Cena od 6 980,00 Kč

STŮL KUBE MINI

Stoleček KUBE MINI zaujme především minimalistickým stylem, proto je ideální volbou do každého interiéru. Díky své praktické výšce lze přisunout k pohovce, křeslu, či posteli.  Rozměry: šířka: 400, délka: 400, výška: 400 mm Barva:  (povrchová úprava komaxit) Materiál: na povrch stolu plech, konstrukce svařována Vyrobeno v ČR.

4 980,00 Kč

Coffe table II.

Masivní stolek Coffe table II. Dubový hranatý špalek z masivu na ocelové konstrukcí vypadají elegantně. Svým tvarem se perfektně hodí i do menších místností a chodeb, stejně jako do ložnice k posteli místo klasického nočního stolku. Odkládací stolek Coffe table II. dodá každé místnosti nádech elegance.  

5 999,00 Kč

NOČNÍ STOLEČEK MONTREAL

Jednoduchost a čistota designu   elegantního  stolečku nadchne snad všechny obdivovatele moderního stylu. Tento typ nábytku výborně doplní jak moderní interiéry, tak vytvoří zajímavý kontrast s klasickými prvky vašeho domova. Rozměry: 300 x 300 x 450 mm  Barva: černý mat - komaxit Materiál : plech, konstrukce svařována Jedná se o produkt vyráběný v České republice

2 980,00 Kč

ŠPALEK BALANCE

Masivní odkládací stolek Balance Vám vnese domů kousek přírody. Masivní jasan nejenom dokonale doplní každý interiér, ale může být i odkládacím stolkem. Ideální jako noční stoleček, konferenční, podstavec pod květiny, Vaší představivosti se meze nekladou!  Vyrobeno v Česku! MSindesign  

1 980,00 Kč

ODKLÁDACÍ STOLEK LOFT

Elegantní stolek poslouží ráno na kávu, přes den na práci a večer na flašku, teda skleničku prosecca! Kousek nábytku, co dokonale doplní Váš domov! Tak kvalitní nábytek doma ještě nemáte! Za to Vám ručíme! Rozměry : 300 x 300 x 450 mm  Barva: černý mat - komaxit Materiál: ocelová konstrukce svařována Využijte akční zaváděcí ceny!  Jedná se o český nábytek vyráběný a designovaný ve Zlíně.

4 980,00 Kč

ODKLÁDACÍ STOLEK NEW YORK

Ať už ho použijete jako plochu pro dekoraci nebo květinový stojan, bude tento produkt přinášet do všech místností styl. Je velmi nadčasový a s jeho jednoduchým designem se skvěle se hodí do každého domova! Perfektně splňuje svůj účel jako odkládací místo pro všechno potřebné i nepotřebné!   Rozměry: šířka: 250, délka: 250, výška: 700 mm Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál:  plech, konstrukce svařována Vyrobeno v ČR!

3 980,00 Kč

STOLEK TOWER BRIDGE

Kvalitní, praktický a zároveň stylový odkládací stolek , dostal jméno po londýnském mostě v srdci Londýna, T ower Bridge . Vnese do vašeho interiéru nadčasovost .  Díky jednoduchému designu, kvalitnímu materiálu a bytelnosti konstrukcí našich produktů s Vámi zůstane náš nábytek po celé generace! Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: ocel Rozměry:  šířka: 250, výška: 650, délka: 900 mm  Jedná se o český nábytek vyráběný ve Zlíně.

4 980,00 Kč