ODKLÁDACÍ ŠTENDR EXCLUSIVE

NOVINKA

Jak si doma jednoduše vybavit předsíň? Bude Vám k tomu stačit jedna věc, náš dokonale praktický štendr Exclusive! 

Navrhli jsme ho tak, aby splnil vysoké nároky na odkládací prostor, exkluzivní místo na kabáty, bundy, boty, kabelky, čepice, šály, rukavice! Rozzáří Vám šatnu a každá návštěva ho bude závidět! Díky jednoduchému designu, kvalitnímu materiálu a bytelnosti konstrukce skvěle zapadne do Vašeho domova!

 Barva: černá (povrchová úprava komaxit) 

 Materiál: ocel 

 Rozměry: délka: 1000, šířka: 500, výška: 1800 mm

 Jedná se o český nábytek vyráběný a navrhovaný ve Zlíně.

14 980,00 Kč

Omrkněte naše další produkty vyráběné a designované ve Zlíně!

BOTNÍK BOOTS

Botník pro všechny, kdo ocení poctivou českou práci a kvalitu! A to vše za super cenu! Kluci na dílně potí krev a designérka Eva dohlíží na každý detail! Proporce, design, funkčnost!  Botník zapadne do každé šatny, chodby, předsíně a skoro sám uklidí i partnerovi rozházené boty!  Rozměry: d: 800mm, š: 290mm, v: 250mm  Barva: černá (odolná povrchová úprava komaxit) Materiál: ocel, konstrukce svařována Vyrobeno a designováno ve Zlíně! 

3 980,00 Kč

BOTNÍK SPACE

Boty, boty a zase boty! Nikdy jich není dost! A nikdy není dost místa na to, kam je dát! Díky jednoduchému designu a kvalitnímu materiálu tento botník Space skvěle doladí každou předsíň! A konečně přestanete o všechny ty boty zakopávat! A to se vyplatí!  Botník nabízíme ve dvou rozměrech! Malý a velký! Tak vybírejte! Barva: černá (povrchová úprava komaxit)  Materiál: ocel Jedná se o český nábytek vyráběný ve Zlíně! Zvolte si variantu!  

Cena od 4 980,00 Kč