BRICK

Novinka!!

Designový a kvalitní kousek nábytku, který rozzáří Vaše bydlení. Tento konferenční stoleček je vhodný nejen do interiérů, ale i exteriérů! 

Rozměry: výška: 330 mm 

Barva: černá (povrchová úprava komaxit)

Zvolte si variantu:

Cena od 8 980,00 Kč

Omrkněte naše další produkty!

Produkty

JÍDELNÍ STŮL WOODEN II

Náš moderní jídelní stůl WOODEN dokonale prozáří Váš domov. Elegantně pevná podnož zaujme svou masivní konstrukcí, neutrální odstín desky stolu skvěle sladíte s ostatním nábytkem. Tento ručně vyráběný stůl upoutá pozornost každé návštěvy! Jedná se o český, ručně vyrobený nábytek ve Zlíně. Rozměry:  výška: 750 mm Barva: černá komaxit Dřevo:  dekor Dub, konstrukce svařována.  Vyrobeno a designováno ve Zlíně.  

Cena od 18 980,00 Kč

JÍDELNÍ STŮL BERGAMO

Stůl je základ. Máme pro Vás takový, který vám vydrží celé generace! Díky neutrálním tónům rozzáří každou jídelnu a zapadne tak do jakéhokoliv interiéru.  Keramická dlažba je rektifikovaná, odolná vůči poškrábání, můžete na ní krájet řepu nebo položit horký hrnec a vůbec se neomezovat! Materiál který se často používá na kuchyňské linky je dokonalou volbou nejen pro rodiny s dětmi. Naším dodavatelem keramiky z Itálie je studio Artex .  Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: na povrchu stolu keramická dlažba, struktura beton, ocelová konstrukce svařována Vyrobeno a designováno ve Zlíně.

Cena od 13 998,00 Kč

CAMBRIDGE

Stůl je základ. Máme pro Vás takový, který vám vydrží celé generace! Díky kterému Vám půjde práce od ruky. Díky čistému designu tak zapadne do jakéhokoliv interiéru. Barva: černá (povrchová úprava komaxit) Materiál: na povrchu stolu plech, ocelová konstrukce svařována Vyrobeno a designováno ve Zlíně.

10 980,00 Kč